Lietošanas noteikumi

Šajā interneta mājas lapā Jūs atradīsiet vairāk kā 5000 instrumentu vienību auto remontam, garāžas iekārtas un plašu citu darba rīku klāstu. Produktu pasūtīšana:mūsu interneta vietnē izvēlieties sev tīkamo lietu, norādiet skaitu un pievienojiet savam iepirkumu grozam.

Piegādes izmaksas:

Minimālā piegāde visā Latvijas teritorijā maksā - € 3.00 *

* Cena attiecas uz piegādi mazām precēm un precēm, kas sver līdz 5 kg. Galīgo piegādes cenu nosaka pārdevējs, ņemot vērā pasūtītās preces svaru un izmēru. Piesakoties uz izstrādājumu, par precīzu piegādes cenu Jūs tiksiet informēts pa tālruni vai e-pastu. Preces, kuras nav noliktavā, rezervējot iepriekš, netiks iekļautas rēķinā. Ērtākai preču saņemšanai un komunikācijai ar mūsu inetrneta vietni, lūdzu reģistrējieties mūsu mājas lapā. Reģitrētie lietotāji tiks apkalpoti pirmie.

Pēc preču groza apstiprināšanas(pirkuma veikšanas) ar Jums sazināsies mūsu menedžeris. Informēs par pilnīgu preču klāstu un galīgo summu. Rēķins tiks izsūtīts uz Jūsu norādīto e-pastu. Preces uz adresi tiks piegādātātas 2 * darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

* Piegādes termiņš attiecas tikai uz tām precēm, kas atrodas mūsu noliktavā. Preces, kuras ir jāpasūta, tiks piegādātas 1-4 nedēļu laikā.

Ja nevēlaties maksāt par piegādi, varat pasūtīt preces un saņemt tās mūsu noliktavā:
V.Baloža iela 13, Valmiera, LV4201

Attiecībā uz precēm, veikalā jūs varat maksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu.
Sazinoties attālināti un rezervējot preci, tai tiks piemērots rezervēšanas statuss: 3 dienas. Termiņam beidzoties, rezervācijas periods tiek anulēts.

Visām cenām ir informatīvs raksturs! (Mūsu cenu ietekmē valūtas kursa svārstības un transporta izmaksas.)
Klientam, reģistrējoties mūsu interneta veikalā, tiek piemērotas atlaides. Atlaižu apjoms un galīgā cena tiek noteikta, pērkot noteikta apjoma produkciju vai vienojoties ar mūsu menedžeriem.

Kā pasūtīt:

Nereģistrētiem lietotājiem:
Lapas augšējā labajā stūrī spiediet uz lodziņa “Reģistrēties”. Aizpildiet veidlapu un to apstipriniet. Automātiski tiks ģenerēts jūsu iepirkšanās konts. Vajadzības gadījumā ar jums sazināsies mūsu tirdzniecības menedžeris. Atcerieties savu izveidoto lietotāja vārdu(epasta adresi) un paroli.

Reģistrētiem lietotājiem:
Lapas augšējā labajā stūrī nospiedet uz “Ienākt”. Ievadiet savu ietotāja vārdu(epasta adresi) un paroli, apstipriniet.

Tad mūsu interneta veikalā izvēlieties vēlamo preci un daudzumu. Tad noklikšķiniet uz produktu lapas pogu "Pievienot grozam". Ja jūs vēlaties meklēt kaut ko citu, Jūs varat turpināt pārlūkot veikalu - izvēlētāis produkts paliks "Iepirkumu groza" atmiņā Iepriekš minētās darbības variet darīt ar visiem izvēlētajiem produktiem. Ja Jūs nolemjat, ka esat veikuši pietiekami daudz iepirkšanos tagad, noklikšķiniet uz ekrāna augšējā labajā pusē uz iepirkumu groza simbolu. Šajā lapā Jūs varat redzēt sarakstu ar izvēlētajām precēm, un veikt korekcijas iepirkuma grozā (palielināt daudzumu vai dzēst produktu). Noklikšķinot uz "Iesniegt pasūtījumu", jūs apstiprināt produktu groza pirkumu. Tūlīt pēc tam, kad pasūtījums tiek nosūtīts, Jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka Jūsu pasūtījums ir saņemts un pieņemts.

Darbs dienas laikā Jūs saņemsiet maksājuma uzdevumu, vai pavadzīmi. Ja kāda no pasūtāmajām precēm nav mūsu noliktavā, tad ar Jums sazināsies mūsu menedžeris. Par galīgo preču cenu, transporta maksas daudzumu Jums tiks paziņots pa tālruni vai e-pastu.

Garantija:

Visas tirdzniecībā pieejamās preces ir jaunas un bez redzamiem bojājumiem. Uz precēm attiecas ražotāja garantija uz brāķa produkciju. Citi noteikumi un nosacījumi, kas minēti uz iepakojuma, sīkāk garantijas bukletā. Pārējie garantijas noteikumi tiek piemēroti, vadoties pēc LR normatīvajiem likumiem un aktiem.

Ja Jūs iegādāsieties kādu no mūsu produktiem un konstatēsiet, ka tā ir bojāta, Jums ir tiesības atgriezt produktu mums 7 (septiņu) darba dienu laikā no dienas, kad attiecīgais ražojums piegādāts Jums. Preci ar trūkumiem bez maksas aizstāj ar kvalitatīvu produktu vai Jūs saņemat atpakaļ samaksāto naudu. Izmaksas par preču atgriešanu sedz “Pircējs”.

Atgriežot preces, ievērojot šādus nosacījumus:
Lūdzu, ņemiet vērā, ka visas izmaksas, kas saistītas ar preču transportēšanu uz garantijas centru un no tā, sedz “Pircējs”. Ja jums rodas jautājumi, lūdzu, zvaniet: 22017777